Pueraria mirifica skutki uboczne

Zacznijmy od krótkiego przeglądu omówionych dotychczas zagadnień. Twój umysł to jakby nieprzerwany film. Składa się z obrazów umysłowych, które są „wyświetlane” na ekranie podświadomości. Obrazy umysłowe trwale odciskają się w pokładach podświadomości.
Podświadomość wykorzystuje obrazy umysłowe w sposób cybernetyczny, dzięki czemu stają się one systemem sterowania życiem. W związku z tym obrazy umysłowe określają Twoją przyszłość, ponieważ kierują ku Tobie i przyciągają do Ciebie wszelkie możliwości, kontakty osobiste, środki finansowe i inne, których potrzebujesz do osiągnięcia swego życiowego celu.
W ten sposób obrazy umysłowe właściwie STAJĄ SIĘ TWĄ PRZYSZŁOŚCIĄ. One do niej prowadzą i umożliwiają jej urzeczywistnienie. Postrzeganie fizyczne jest jednym z trzech sposobów formowania obrazów umysłowych. Weźmy dla przykładu człowieka bogatego. On ma stale do czynienia z obrazami bogactwa, myśli w kategoriach bogactwa, więc jeszcze bardziej się bogaci. To zrozumiałe, ponieważ tak działa Prawo Zgodności. Jaki siew, takie zbiory! Inaczej nie może być! A ludzie biedni? Ci mają ciągle przed sobą obrazy ubóstwa, więc na nic innego nie mogą liczyć, chyba że… poznają metody świadomego tworzenia obrazów umysłowych, by wyrwać się z zaklętego kręgu biedy. Ale negatywny obraz umysłowy nie musi być dominujący. Można go „zagłuszyć” obrazem o wiele silniejszym, z rozmysłem stworzonym w wyobraźni! Tworzenie obrazów umysłowych w wyobraźni jest procesem świadomym, a więc można nad nim w pełni panować, wyobrażając sobie wszystko, co tylko się chce. Wyobrażaj więc sobie bogactwo – ciągle, stale, intensywnie – a zdobędziesz fortunę!
Wyobrażaj sobie sukces – ciągle, stale, intensywnie – a będziesz człowiekiem sukcesu!
Wyobrażaj sobie popularność – ciągle, stale, intensywnie – a staniesz się popularny!
UWAGA! To, co napisałem, nie oznacza oczywiście, że któraś z tych dobrych rzeczy pojawi się w Twym życiu NAGLE, na zasadzie kuglarskiej sztuczki. Wobec tego nie siedź leniwie i nie czekaj, aż Ci to wszystko spadnie z nieba!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *